December 9, 2015

IrresistibleMe Hair Extensions - recenzja włosów clip-in

Hej! Niedawno odezwała się do mnie firma IrresistibleMe Hair Extensions, zaproponowali mi współpracę. Na pewno kiedyś już o nich słyszeliście, wiele vlogerek/blogerek, zagranicznych jak i w naszym kraju bardzo ich zachwalało. Zachęcona pozytywnymi opiniami zgodziłam się, zwłaszcza że zbliżały mi się dwa wesela więc to była idealna okazja na test. Strona ta proponuje tak jak wcześniej wspomniałam włosy clip in, ale również peruki, pielęgnacje i akcesoria do włosów. Bardzo fajne jest jeszcze to, że mamy tam do wybrania włosy w 100% naturalne.
Firma jest amerykańska, ale proponuje dostawę do każdego kraju, wysyłka jest za darmo. Natomiast jeżeli źle dobierzecie kolor czy długość - zwrócą Wam pieniążki.Przy zamawianiu, na samym początku musiałam wybrać kolor, nie miałam z tym najmniejszego problemu. Farbuję włosy od kilku lat na ciemny brąz więc wybrałam kolor chocolate brown. Jeśli będziecie miały z tym jakiś problem skorzystajcie z tego VIDEO gdzie ukazane są wszystkie kolory. Następnie wybieramy długość oraz gramaturę włosów. Z długością miała problemy bo nie były one w centymetrach, jednak w google można łatwo znaleźć przelicznik miar. Znajdziemy tam doczepiane włosy do różnych długości. Także te z Was które mają krótkie fryzury też znajdą coś dla siebie. :) Później wybieramy gramaturę naszych włosów, czy chcemy by były bardzo gęste czy raczej rzadkie. Na samym końcu wpisujemy adres oraz wybieramy wysyłkę. I gotowe! :)Paczka przyszła do mnie bardzo szybko, kurier przyniósł mi ją po 3-5 dniach od zamówienia. Po rozpakowaniu ukazało  mi się czarne pudełeczko. W środku niego były szczelnie zapakowane włosy. Po lewej stronie mamy większe pasma natomiast po lewej te mniejsze. Wszystkie włosy były owinięte siateczką by się nie poplątały.

Włosy są lśniące, miękkie w dotyku. Nie różnią się niczym od zdrowych włosów. Byłam pod wrażeniem. Jednak trochę bałam się clip-in, nigdy tego nie robiłam i nie za bardzo wiedziałam jak się w ogóle do tego zabrać. Poczytałam trochę w internecie, pooglądałam parę filmów na YouTube i mniej więcej zrozumiałam o co chodzi. Pierwsza próba okazała się sukcesem.

Natomiast tutaj macie porównanie moich włosów, po lewej stronie nie mam doczepionych kosmyków. Widać fenomenalną różnicę! Moje naturalne włosy bardzo mi się podobają, jednak mam problem z ich gęstością, także to idealne rozwiązanie. Nie noszę ich codziennie, raczej ubieram je właśnie na wesela, imprezy, po prostu większe wyjścia. :)

Koniecznie napiszcie mi co o tym myślicie i czy kiedyś używałyście włosów clip-in. :) Do zobaczenia!


| SNAPCHAT: panikara1| INSTAGRAM | ASK | FB | MODNA POLKA | LOOK BOOK 5 comments:

 1. Faktycznie od razu widać różnicę! Bardzo pozytywna zmiana, chociaż wiadomo, że nie na co dzień :)

  ReplyDelete
 2. nigdy o tym nie słyszałam
  http://happinessismytarget.blogspot.com/
  efekt cudny

  ReplyDelete
 3. Idealnie dobrałaś kolor, wyglądają bardzo naturalnie *.*
  Pozdrawiam

  http://wkomenda.blogspot.com/

  ReplyDelete